Výběrové řízení na pozici - Organizační pracovník/pracovnice

Místo výkonu práce: Kroměříž

Termín nástupu: leden 2022 (po domluvě i dříve)

Pracovní úvazek: plný

Typ smlouvy: na dobu určitou po dobu trvání projektu (do prosince 2023)

Plat: 25.000,- Kč

Kvalifikační požadavky:
• min. SŠ vzdělání zakončené maturitou
• znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou (nejlépe doloženo státní jazykovou zkouškou či jiným certifikátem)

Další požadavky:
• znalost práce v OS Windows a MS Office na pokročilé úrovni
• dobré komunikační dovednosti
• samostatnost, komunikativnost, schopnost analytického myšlení
• výborné organizační schopnosti

Náplň práce:
• práce s MS Word a Excel – práce se styly, export a import dat atd.
• organizační zajištění vzdělávacích akcí, zkoušek, konferencí
• komunikace v anglickém jazyce

Okamžik, prosím. Načítám data...